Контент-план для майстра манікюру: Фейсбук, Інстаграм, Телеграм

Думаєте, майстер манікюру може постити в соціальних мережах тільки цікаві дизайни, свої роботи і трохи особистого життя? Ви далекі від істини. Важливо, щоб контент у профілі був різноманітний, тоді аудиторія стає більш активною і залученою. 

Давайте розберемося, як підготувати професійний контент-план для фахівців б’юті-сфери, використовуючи різні формати і рубрики. 

Специфіка ведення акаунта майстра манікюру

Недостатньо просто викладати фото й отримувати заповітні лайки. Тут потрібно добре розуміти аудиторію та її потреби. Б’юті-ніша – це сфера з величезною конкуренцією і дуже важливо вміти в ній виділятися.

Ведення акаунта майстра манікюру в соціальних мережах має свої нюанси, наприклад:

 • Професіоналізм: як майстер ви маєте надавати контент на високому рівні, який привертатиме увагу підписників, даватиме їм користь і гідно демонструватиме ваші вміння.
 • Унікальний контент: у соцмережах Фейсбук, Інстаграм і Телеграм представлено безліч майстрів нейл-індустрії, тому необхідно ретельно продумувати теми і подачу постів, розміщувати оригінальні публікації, що залучають і запам’ятовуються. 
 • Регулярний постінг: у вас мають регулярно з’являтися пости і сторіс, щоб люди бачили, що акаунт живий, адже занедбані сторінки нікого не цікавлять.
 • Просування: необхідно займатися своїм акаунтом у соціальних мережах, просуваючи його різними способами і залучаючи цільову аудиторію. 
 • Зворотній зв’язок: важливо своєчасно давати відповіді в директ і відповідати на коментарі під постами. Також майстер повинен використовувати відгуки клієнтів і фото робіт для просування своїх послуг. 
 • Партнерство: можете організовувати колаборації з іншими фахівцями з манікюру або брендами – так ви залучите нових клієнтів. 

 І професійні особливості:

 • Відкладений попит: пам’ятайте, манікюр – це не послуга на кожен день. Дівчата роблять процедуру кожні два-три, а то й чотири тижні. Вони можуть побачити ваші роботи у стрічці, зацікавитись, але через деякий час забути про них. Тому важливо нагадувати про себе, регулярно публікуючи цікавий і корисний контент, вчасно потрапляючи в стрічку до підписниць.
 • Не все одразу: у б’юті-ніші складно швидко набрати багато підписників, та й не завжди це потрібно. Орієнтуйтеся не тільки на кількість, але ще й на якість. Адже вам потрібні реальні клієнти, а не пасивні читачі.
 • Рутіна: більшість майстрів викладають тільки приклади своїх робіт, тому що так зручно. Людина одразу оцінює майстерність і вирішує, записуватися на манікюр чи ні. Але буде краще, якщо ви урізноманітните контент, щоб підписники не занудьгували від одних і тих самих фото. Так користувачі будуть залучатися, а ви зможете виділитися і краще запам’ятатися.
 • Якість послуг: якщо ви грамотно ведете свою сторінку в соціальних мережах, до вас, найімовірніше, запишуться на манікюр, але тільки ваші професійні вміння і гарний сервіс мотивують клієнтів повертатися знову і знову.

Ведення сторінки в соціальних мережах має безліч нюансів. Ви можете пустити все на самоплив і упускати клієнтів, заглибитися в тему самостійно і використовувати різні інструменти для розкрутки або довірити просування професіоналам, які знають як привернути зацікавлену аудиторію, зробити сторінку стильною і привабливою. 

Як підготувати контент-план: з чого почати?

Жоден контент-план не обходиться без детальних, заздалегідь спланованих дій. Ось кілька кроків, які допоможуть вам грамотно скласти список публікацій для соцмереж:

 1. Визначте цілі: подумайте, чого ви хочете досягти за допомогою контенту. Може, збільшити обізнаність про свої послуги манікюру, залучити більше підписників або розширити базу клієнтів? Чітке розуміння цілей допоможе вам розробити відповідний контент.
 2. Дослідіть свою аудиторію: що краще ви знаєте свою ЦА, то ефективніший контент підготуєте. Потрібно знати про клієнтів усе: демографічні дані, інтереси, поведінку, потреби, матеріальний стан, соціальний статус і багато іншого.
 3. Визначте типи контенту: різноманітність – ключ до інтересу й уваги ваших підписників. Розробіть список різних тем, виберіть відповідні типи контенту, наприклад статті, блоги, відео, інфографіка, розсилки, відгуки, поради з догляду, майстер-класи, розіграші. Врахуйте при цьому переваги вашої аудиторії.
 4. Напишіть план: визначте, про що ви хочете говорити у своєму блозі, що саме ваші читачі бачитимуть на вашій сторінці.
 5. Створіть календар: розробіть графік виходу контенту, де буде вказано, що і коли буде публікуватися. Врахуйте частоту публікацій і розподіліть пости рівномірно в часі. Встановіть пріоритети і визначте ключові події або свята, які ви хочете використовувати у своєму контенті. 
 6. Розробите контент: створюйте цікаві та корисні тексти та відео, які вирішують проблеми та задовольняють потреби вашої аудиторії. Переконайтеся, що пости відповідають вашій сфері діяльності. Детально пропишіть кожен текст, виберіть до нього фото. Щоб не заплутатися, зробіть таблицю в Гугл-док. 
 7. Аналізуйте результати та робіть висновки: не забувайте відстежувати результати, вивчати ефективність контенту й активність підписників. Використовуйте аналітичні інструменти, щоб виміряти трафік, залученість і конверсії. Так ви дізнаєтеся, що користувачам подобається читати у вашому профілі найбільше, на які теми і зображення вони краще реагують.

Дотримуйтесь цих кроків і ви зможете розробити ефективний контент-план, який допоможе вам досягати своїх цілей і залучати потрібну аудиторію.

Який контент у Facebook, Instagram і Telegram у сфері б’юті працює у 2023 році

Контент у соціальних мережах має бути цікавим, корисним і таким, що залучає. Для цього слід розміщувати різні формати публікацій і використовувати різноманітні теми. У сфері б’юті завжди будуть актуальні приклади робіт, відгуки задоволених клієнтів, рекомендації з догляду та лайфхаки. Але зараз серед безлічі конкурентів треба виділятися, тому слід розміщувати не тільки звичні пости, а й використовувати щось нове, якісь фішки. 

Ділимося своїми доробками: 

 • Відеоконтент: відео залишається одним із найпопулярніших форматів контенту. Знімайте огляди, майстер-класи, уроки з догляду за шкірою рук і нігтями, інтерв’ю з експертами в індустрії краси тощо. Розміщуйте їх на своєму каналі YouTube, у Facebook та Instagram. 
 • Інтерактив: популярним став інтерактивний контент, що дає змогу вашій аудиторії взаємодіяти особисто з вами. Наприклад, на ура заходять опитування, голосування, головоломки, квізи, конкурси або змагання.
 • Участь користувачів: попросіть підписників розповісти про свої ідеї манікюру, улюблені лаки і кольори, ритуали догляду або поділитися історією краси. Запитайте у них, який відтінок лаку краще купити, який дизайн нігтів більше підходить для бізнес-леді/творчої особистості/зухвалої дівчини, наприклад. Опублікуйте найкращі пости, згадайте авторів і заохотіть взаємодію з вашою сторінкою в соціальних мережах. Так ви зможете підвищити залученість і лояльність аудиторії.
 • Корисні публікації: на сторінці має бути інформаційний контент. Ви можете давати поради щодо догляду за нігтями, розповідати, чого категорично не можна робити, ділитися рекомендаціями щодо вибору інструментів для манікюру, пояснювати тренди тощо. Покажіть, що ви дійсно експерт у своїй ніші.
 • Історії (Stories): функція Stories в Instagram і Facebook надає вам можливість ділитися миттєвими враженнями, захоплюючими кадрами «з-за лаштунків свого робочого процесу» або короткими інструкціями. Використовуйте сторіс для створення тимчасового контенту. Покажіть казуси в роботі або незвичайний манікюр, який зробили, розкажіть про себе – хто ви, що любите, як проводите вільний час тощо.
 • Акцент на візуал: у б’юті-сфері оформлення, дизайн і зображення найважливіші. Якісне фото з красивим манікюром – це те, за чим люди взагалі підписуються на ваш профіль. Пам’ятайте про це, складаючи контент-план для кожної із соціальних мереж. Ваші фото мають бути професійними, а стрічка – стильною та сучасною.

Зважайте на те, що люди приходять у соцмережі насамперед для спілкування та розваги, тому не завантажуйте свою стрічку фотографіями робіт із закликом записатися. Звісно, необхідно стимулювати користувачів скористатися вашими послугами, але таких постів має бути не більше 25%. Причому важливо не тільки демонструвати свою майстерність на знімках, а й розповідати, якими інструментами ви користуєтеся, як їх стерилізуєте, які курси закінчували, які сертифікати отримували. Навчальний контент із порадами та лайфхаками має займати ще 15%, решту ж 60% слід розподілити між публікаціями, що розважають і залучають. Наприклад, 20% – гумор і натхнення і 40% – опитування, конкурси, загадки, голосування тощо.

Використовуйте запропоновані ідеї, щоб ваш акаунт у Facebook, Instagram і Telegram залучав потрібних підписників. А кожен підписник – це потенційна клієнтка, якій потрібен манікюр.

Ідеї ​​для контент-плану майстра манікюру

Ваш контент може складатися з прикладів робіт і пояснень робочих процесів, відгуків, порад з догляду, повідомлень про «вільні вікна», гумору, голосувань і розіграшів, майстер-класів і трендів. Як бачите, простір для фантазії тут просто величезний.

Пропонуємо для прикладу контент-план на місяць. Ви можете користуватися цим варіантом для початку або урізноманітнити його своїми ідеями.

 • День 1: розкажіть про себе і свої послуги, покажіть, який вигляд має ваше робоче місце.
 • День 2: зробіть пост із різними колірними комбінаціями, придатними для ідеального манікюру.
 • День 3: покажіть, як правильно наносити гель-лак.
 • День 4: розкажіть про найпопулярніші тренди у світі манікюру, поділіться своїми думками про них, попросіть висловитися і підписників.
 • День 5: поясніть, як доглядати за нігтями в домашніх умовах.
 • День 6: запропонуйте різні варіанти дизайну нігтів, поцікавтеся, чи подобаються ці приклади.
 • День 7: запитайте у підписників, як вони оцінюють вашу роботу, що їм подобається найбільше.
 • День 8: розкажіть про свої улюблені продукти та інструменти для манікюру.
 • День 9: організуйте фотосесію і покажіть різні дизайни нігтів.
 • День 10: поділіться ідеями, як зробити довговічний манікюр, адже лайфхаки люблять усі.
 • День 11: дайте відповідь на запитання своїх підписників і клієнтів.
 • День 12: розкажіть про відмінності та особливості різних типів нігтів, підберіть для них догляд.
 • День 13: покажіть процедури, за допомогою яких ваші читачі зможуть зміцнити свої нігті.
 • День 14: поділіться рекомендаціями, як швидко зробити манікюр вдома.
 • День 15: проведіть розіграш або дайте знижку охочим стати вашими клієнтами.
 • День 16: розкажіть, як правильно підібрати колір манікюру, щоб він поєднувався з одягом або образом.
 • День 17: розмістіть відео з інструкціями або навчанням манікюру, бажано, щоб майстер-клас був саме від вас.
 • День 18: поділіться порадами, як відростити довгі нігті.
 • День 19: розкажіть про своїх клієнтів, які роблять у вас манікюр, цікаві або незвичайні історії (з їхнього дозволу).
 • День 20: опублікуйте мем за темою або зробіть надихаючий пост.
 • День 21: дайте відповіді на поширені запитання про вашу роботу.
 • День 22: розкажіть, як правильно вибрати лак для нігтів, щоб він був і якісним, і мав гарний вигляд.
 • День 23: покажіть найунікальніші та найкреативніші дизайни манікюру, які тільки можна уявити.
 • День 24: зробіть добірку з аксесуарами, що підходять під ваш манікюр.
 • День 25: розкажіть, як ви дбаєте про свої нігті (оскільки ви майстер, вашому досвіду будуть більше довіряти).
 • День 26: поясніть, навіщо використовуються інструменти для манікюру, покажіть, які є у вашому салоні.
 • День 27: дайте поради з манікюру новачкам, які бажають зробити щось цікаве зі своїми нігтями самостійно.
 • День 28: розкажіть, як вибрати майстра або салон для манікюру, щоб точно не прогадати.
 • День 29: опублікуйте свою найкращу роботу, покажіть свої сертифікати або нагороди.
 • День 30: запитайте у підписників, який колір лаку вони б хотіли побачити в цьому сезоні (дайте варіанти на вибір).

Змінюйте запропонований план, додавайте в нього щось своє залежно від ваших потреб та інтересів підписників. Уважно стежте, яка рубрика заходить найбільше і робіть на неї наголос.

Резюмуємо:

 1. Рекомендуйте своїм підписникам якісні та популярні продукти для манікюру та догляду за нігтями. Пишіть огляди про нові матеріали, діліться своїми враженнями та розповідайте про їхні особливості. 
 2. Давайте поради щодо зміцнення та догляду за нігтями. Пояснюйте, як правильно підготувати нігті до манікюру, використовувати зволожувальні засоби та запобігти пошкодженню нігтів.
 3. Розміщуйте фотографії та відео, що демонструють ваш робочий процес.
 4. Діліться позитивними відгуками та рекомендаціями від своїх клієнтів.
 5. Використовуйте святкові або сезонні теми, щоб створювати цікаві та актуальні пости. Наприклад, можна підготувати добірку ідей до 8 березня або Нового року, розповісти про тренди манікюру в певну пору року.
 6. Публікуйте фотографії з різними варіантами дизайну нігтів. Можете ділитися своїми власними роботами або знаходити натхнення в інших джерелах, а також представити добірку манікюру зірок шоу-бізнесу, наприклад.
 7. Пропонуйте своїм підписникам уроки з манікюру та дизайну нігтів. Покроково пояснюйте різні техніки.
 8. Покажіть перетворення нігтів. Зробіть знімки до і після процедури. Це допоможе аудиторії побачити результат вашої роботи.

Тепер у вас є понад 30 класних ідей для контент-плану! Використовуйте їх і не зупиняйтеся на цьому – розвивайтеся самі й урізноманітнюйте свої пости та сторіс.

Як часто потрібно оновлювати контент

Частота оновлення контенту в соціальних медіа, таких як Facebook, Instagram і Telegram, залежить як від аудиторії, так і від вашої можливості створювати контент. 

Ось деякі рекомендації, які можуть бути корисними: 

Facebook: 

 • Рекомендується оновлювати контент не менше 3-4 разів на тиждень. Тут добре працюють прості публікації, фотографії, відео, посилання на статті та інші матеріали.
 • Врахуйте, що частота постингу може залежати від взаємодії вашої аудиторії з контентом. Якщо ви помічаєте високу активність і реакції від користувачів, можна збільшити кількість постів.

Instagram: 

 • Рекомендується публікувати контент не менше 3-5 разів на тиждень. Використовуйте фото, відео, Stories та IGTV. 
 • В Instagram також є функція розкладу публікацій, яку можна застосовувати, щоб попередньо планувати свої пости. Це зручно і заощадить вам багато часу.

Telegram: 

 • У Telegram слід оновлювати контент з різною частотою, залежно від того, як часто ви хочете підтримувати взаємодію з вашою аудиторією.
 • Рекомендується публікувати пости не рідше 2-3 разів на тиждень. Це можуть бути публікації, анонси цікавих матеріалів, посилання на статті, відео або будь-який інший контент, який цікавий вашим підписникам.

Важливо пам’ятати, що якість контенту та його доцільність для вашої аудиторії мають велике значення. Краще публікувати менше, але ціннішу та цікавішу інформацію, ніж робити багато однотипних публікацій, які не привертають увагу підписників. Крім того, занадто частим постингом ви ризикуєте набриднути користувачам, викликати негатив і відписки. Але й не варто робити великі розриви між публікаціями, щоб люди про вас не забули.

Також відстежуйте аналітику і реакції на ваші пости, щоб адаптувати свою стратегію і частоту оновлення контенту відповідно до потреб вашої аудиторії.

Пам’ятайте, що бажання сходити на манікюр може виникнути спонтанно, тому дуже важливо вчасно потрапити на очі потенційним клієнтам. Саме тому не забувайте про регулярний постинг у б’юті-ніші.

Додаткові рекомендації

 1. Готуйте пости заздалегідь, а не в останній момент. Щоб скоординувати свою роботу, рекомендуємо користуватися спеціальними сервісами для постингу.
 2. Публікуйте контент відповідно до плану. Він потрібен для того, щоб у вашій роботі не було плутанини і хаосу.
 3. Не робіть контент-план одразу на місяць, краще працювати поетапно. Наприклад, написати пости на тиждень або два. По-перше, так ви не втомитеся придумувати ідеї, а по-друге, за цей час може щось змінитися.
 4. Дотримуйтесь єдиного візуального стилю у Facebook, Instagram і Telegram. Так ваша стрічка матиме естетичніший вигляд і покращиться запам’ятовуваність.
 5. Слідкуйте за своїми конкурентами, цікавтеся, як вони ведуть свої сторінки, черпайте натхнення в інших професіоналів – немає нічого поганого в підгляданні за іншими профі. Тільки не копіюйте!
 6. Завжди оперативно відповідайте на запитання та коментарі у своїх соціальних мережах.
 7. Робіть якісні фото і слідкуйте, щоб вони були акуратними та чіткими, адже візуальний вигляд стрічки впливає на ставлення читачів до вас як до фахівця. 
 8. Проводьте аналіз і оцінюйте, на що люди звертають увагу у вашому профілі, що їм найцікавіше переглядати або читати. 

На перший погляд, особливо якщо ви ще новачок у соцмережах, усе це здається складним завданням. Не переживайте, головне – зробити перший крок. Що частіше ви будете практикуватися, то краще у вас буде виходити. Контент – це не тільки ваша фантазія, а й справа техніки. 

Але якщо ви не хочете займатися веденням соціальних мереж самостійно, у вас немає часу складати контент-план або не знаєте, що публікувати, делегуйте цю роботу нам. Фахівці студії WeLoveSmm знають, як підготувати якісний контент, який потрапить у саме серце ваших підписників. 

Зв’яжіться з нами в месенджері або зателефонуйте для обговорення деталей. Ваші соцмережі в надійних руках!

Поширені запитання

 1. Почніть із короткого захопливого представлення. Вкажіть своє ім’я, спеціалізацію та досвід в індустрії манікюру. Підкресліть пристрасть до роботи і прагнення робити щасливими своїх клієнтів.
 2. Поділіться тим, що робить вас унікальним фахівцем і відрізняє від інших майстрів манікюру. Можете згадати особливі техніки, які ви використовуєте, своє творче бачення або специфічні послуги, які ви пропонуєте. Опишіть, які переваги отримають клієнти, звернувшись до вас.
 3. Розкажіть про свою освіту, сертифікати, тренінги та курси, які ви пройшли. Це допоможе переконати потенційних клієнтів у вашій кваліфікації та навичках.
 4. Включіть посилання на ваше портфоліо або надайте фотографії ваших робіт. Покажіть різноманітність стилів і дизайнів, які ви можете створювати.
 5. Якщо у вас є позитивні відгуки від ваших клієнтів, не соромтеся ними ділитися, щоб підтвердити надійність і якість послуг. 
 6. Переконайтеся, що ваша контактна інформація представлена в соціальних мережах. Так потенційні клієнти легко зв’яжуться з вами і запишуться на прийом.
 7. Включіть релевантні хештеги, пов’язані зі світом манікюру і краси, щоб ваш профіль був видимим для більшої кількості користувачів. Також вкажіть своє місце розташування, щоб людям з вашого регіону було простіше вас знайти (наприклад, якщо ви з Дніпра, краще не ставити теги, пов’язані з місцем розташування в Києві, щоб не плутати аудиторію).

Ваш опис має бути легким для читання, водночас привабливим і професійним. Використовуйте зрозумілу мову, намагайтеся висловити свою індивідуальність і стиль у тексті.

Також ви можете вибрати певний Tone of voice взаємодії з підписниками. Як ви хочете спілкуватися? Формально, дружелюбно, кумедно, весело, стримано, експертно – вирішувати тільки вам. Однак, у сфері краси більше підійдуть неформальні стилі спілкування, допускається навіть як із подружкою.

 1. Вкажіть своє ім’я або псевдонім, щоб аудиторія знала як до вас звертатися. 
 2. Опублікуйте свій професійний статус, наприклад, «майстер манікюру» або «нейл-дизайнер».
 3. Опишіть свою унікальну пропозицію або особливості, які ви пропонуєте клієнтам. Наприклад, можете розповісти, що використовуєте тільки екологічно чисті матеріали, малюєте складні візерунки або запрошуєте моделей для створення дизайнів на конкурс. 
 4. Опишіть свій професійний досвід в індустрії манікюру.
 5. Додайте контактну інформацію, щоб потенційні клієнти могли легко зв’язатися з вами. Внесіть номер телефону, електронну пошту або дайте посилання на месенджери, які використовуєте.
 6. Включіть релевантні хештеги, пов’язані з манікюром, нейл-артом і красою.

Орієнтуючись на запропоновані поради, шапка профілю майстра манікюру може мати такий вигляд:

🌸 Нейл-дизайнер
💅 Спеціалізуюся на натуральних нігтях і складному дизайні
✨ Понад 5 років досвіду в якості майстра манікюру
📞 Для запису телефонуйте: [номер телефону]
📧 З усіх питань: [електронна пошта]
#манікюр #нейларт #красота #дніпро

Щоб просувати свої послуги і залучити більше клієнтів, ви можете використовувати такі стратегії:

 1. Створіть професійне портфоліо: покажіть свої найкращі роботи, щоб справити враження на потенційних клієнтів.
 2. Активно використовуйте соціальні мережі: створіть привабливі профілі в Instagram, Facebook і Telegram. Регулярно публікуйте фотографії та відео ваших робіт, діліться порадами з догляду за нігтями, проводьте конкурси та пропонуйте спеціальні пропозиції для своєї аудиторії. 
 3. Співпрацюйте з блогерами та інфлюєнсерами: створіть колаборацію з лідерами думок в індустрії краси. Надайте їм безоплатні послуги або знижки в обмін на згадку і рекомендацію вас у їхньому контенті.
 4. Відгуки та рекомендації: попросіть своїх клієнтів залишати відгуки про ваші послуги на своїх сторінках у соціальних мережах або на популярних тематичних форумах. 
 5. Рекламні акції: пропонуйте знижки або спеціальні пропозиції для нових і постійних клієнтів.
 6. Мережеве спілкування та участь у заходах: беріть активну участь у місцевих подіях, виставках або зустрічах, пов’язаних з індустрією краси. 
 7. Сервіс: забезпечте високий рівень обслуговування для кожного клієнта. Створіть приємну атмосферу у своєму салоні та пропонуйте індивідуальні консультації. Приділяйте увагу деталям і намагайтеся перевершити очікування тих, хто приходить до вас на манікюр.

Найпопулярніші типи публікацій:

 • Фотографії своїх робіт і цікаві дизайни
 • Відеоуроки та демонстрації 
 • Поради щодо догляду за нігтями
 • Відгуки 
 • Акції та розіграші 
 • Інформація про новинки та тренди 
 • Оновлення та розклад, вільні віконця
 • Цікаві факти та історії
 • Спілкування з аудиторією
 • Натхнення та стиль
 • Інтерактив: вікторини, опитування, загадки

У сторіс, які зникають через добу, а також в актуальне, де можна зберігати найкращі історії, майстру манікюру можна публікувати:

 • Робочий процес
 • Найближчі акції та спеціальні пропозиції
 • Короткі рекомендації 
 • Завдання та виклики для аудиторії 
 • Огляди нових продуктів та інструментів 
 • Питання з вибором дизайну або кольору лаку 
 • Відео із перетворенням рук клієнтів
 • Те, що сильно здивувало або розвеселило в роботі 
 • Зустрічі та співпраця з іншими майстрами в ніші 
 • Відповіді на поширені запитання
 • Особисте життя

Сторіс – це швидкий, тимчасовий контент, тому діліться ним часто. Будьте інтерактивними та давайте змогу аудиторії дізнатися про вас і вашу роботу в безпосередній і легшій формі.

Reels (рілс) – це функція в соціальній мережі Instagram, яка дає змогу користувачам створювати та ділитися короткими відеороликами тривалістю до 30 секунд. Схожа на популярний додаток TikTok і призначена для створення та перегляду різноманітного відеоконтенту.

Що знімати для свого облікового запису:

 • «До і після»: покажіть нігті перед процедурою манікюру і після його завершення, щоб продемонструвати результат своєї роботи. 
 • Близький план: сфокусуйтеся на деталях вашої роботи і покажіть дрібні елементи дизайну і якість виконання манікюру. 
 • Різні відтінки, ефекти та дизайни: покажіть свою палітру, новинки, які щойно купили, різні візерунки і стилі манікюру – творча багатогранність тільки вітається. 
 • Використання аксесуарів: додайте прикраси та цікаві фішки, як-от каміння, стрази, фольга або інші декоративні елементи для створення унікальних і ефектних дизайнів.
 • Клієнти: зніміть своїх задоволених клієнтів у невимушеній обстановці, цікаво покажіть манікюр, наприклад руки на чашці кави.
 • Додаткові послуги: якщо ви пропонуєте зміцнення, нарощування нігтів або спа-процедури, зробіть ролик, який продемонструє ці послуги і підкреслить вашу майстерність. 

Не забувайте робити якісні відео з гарним освітленням і чітким фокусом, щоб правильно передати деталі, красу і свій професіоналізм.

Пошукайте натхнення в інтернеті загалом, подивіться сторінки інших майстрів у вашій і суміжній ніші (перукар-стиліст, татуаж, нарощування вій тощо). Відпочиньте, вийдіть на прогулянку, займіться спортом або іншою справою, яка вам подобається, а потім поверніться до теми.

Якщо все одно не знаєте, про що писати на своїй сторінці або просто не хочете витрачати час на просування, довірте цю справу професіоналам. Фахівці студії WeLoveSmm створять для вас унікальний контент, розроблять розумний контент-план і допоможуть з розкручуванням профілю в Інстаграм, Фейсбук і Телеграм. Для отримання консультації та замовлення послуги зв’яжіться з нами за телефоном або в месенджерах. 

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання