Ціни SMM 2024

Хочете знати скільки коштує SMM? Ціни на ведення соціальних мереж.

Вартість SMM просування під ключ в Україні

Для розкрутки в соціальних мережах розробляється комплекс дій, спрямованих на зростання трафіку і продажів. Це індивідуальний процес, у якому враховуються особливості діяльності компанії, потреби цільової аудиторії та завдання бізнесу. Вартість просування залежить від обсягу робіт, використовуваних інструментів і каналів розкрутки. Пропонуємо як разові послуги з SMM, так і комплексне просування в соцмережах. 

/01

Аналіз конкурентів

ціна від 150$

Конкурентний аналіз допомагає вибудувати стратегію залучення підписників на основі чужого досвіду. Для цього потрібно вивчити: які механіки і види контенту користуються більшою популярністю, як відбуваються угоди і працюють менеджери/адміни сторінок, які є умови доставки та оплати. 

/02

SMM-аудит

ціна від 200$

SMM аудит призначений для тих, кого не влаштовують результати рекламної кампанії та конверсії сторінок та облікових записів у соціальних мережах. Оцінка ефективності ведення сторінок у соцмережах і залученості цільової аудиторії дає змогу знайти й усунути слабкі сторони, оптимізувати рекламні кампанії, підвищити лояльність і активність підписників. Послуга передбачає вивчення SMM-стратегії, специфіки бізнесу, УТП, опублікованого контенту, оформлення профілю, а також аналіз методів залучення користувачів, якості зворотного зв’язку та комунікації загалом.

/03

SMM-стратегія

ціна від 700$

Послідовний план просування особистого бренду, компанії або продукту в соцмережах. Без чіткого плану дій можна втратити гроші і час, так і не досягнувши мети. Тому стратегія дуже важлива. Щоб просування було ефективним, визначаємо завдання, складаємо портрет клієнта, формуємо позиціонування, підбираємо відповідні інструменти та канали розкрутки, розробляємо візуальний стиль і тон комунікації, підбираємо формат контенту, розраховуємо рекламний бюджет. 

/04

Пакування акаунтів

ціна від 210$

Бізнес-акаунт має бути впізнаваним, привабливим для цільової аудиторії та вирізнятися на тлі конкурентів. Правильний візуал допомагає викликати у користувачів інтерес до продукту, сформувати позитивне враження і зміцнити імідж компанії. Оскільки аудиторія звертає увагу на фото профілю, обкладинку, оформлення сторіс і загальний зовнішній вигляд стрічки, створюємо унікальний і привабливий дизайн сторінки, іконок, шаблонів для постів відповідно до фірмового стилю.

/05

Контент-план

ціна від 250$

Це обов’язкова частина стратегії розвитку бізнесу в соцмережах. Він допомагає планувати публікації, управляти контентом, підтримувати зв’язок з аудиторією, що підвищує лояльність, довіру і впізнаваність компанії. Складаємо контент-план відповідно до поставленого завдання – продажі, трафік, відбудова від конкурентів, залучення підписників, відпрацювання негативу. Збираємо ідеї, розподіляємо їх за рубриками, підбираємо теми постів, визначаємо вид текстового і візуального контенту, його кількість, час і частоту постингу. 

/06

Створення креативів

ціна від 25$

Метою створення креативів є привернення уваги споживачів до пропозиції. Вони мають бути якісними та лаконічними, тобто без нагромадження зайвих деталей. Готуємо унікальні фото, відео, банери, атмосферні зображення зі зрозумілим для аудиторії посилом, які не дратують, а допомагають набрати нових передплатників і перетворити користувачів на клієнтів. 

/07

Адміністрування

ціна від 90$

Послуга передбачає ведення бізнес-акаунта, повний його супровід з узяттям на себе всього навантаження просування. Сюди входить генерація контенту, постинг, проведення активностей, налаштування реклами, аналітика і звітність. Аналізується залученість користувачів і ефективність рекламних кампаній і в разі потреби змінюється стратегія розкрутки.

/08

Реклама. Таргет

ціна від 350$

Таргетована реклама дає змогу бізнесу отримати максимальну вигоду за раціонального використання рекламного бюджету. Для досягнення бажаного результату важливо правильно налаштувати рекламу, щоб оголошення змогли побачити зацікавлені в продукті користувачі. Так вийде розширити аудиторію і збільшити продажі.

/09

Консультування

ціна 70$ за годину

Просування сторінки в соціальних мережах допомагає налагодити контакт з аудиторією, поліпшити репутацію компанії та збільшити продажі, тому допомога фахівців у цьому питанні знадобиться будь-якому бізнесу. На консультації ви отримаєте відповіді на запитання, які вас цікавлять, зокрема, на яких майданчиках варто розміщуватися, як проаналізувати конкурентів і розробити грамотну стратегію просування, що потрібно для створення контенту, який чіпляє, які інструменти використовувати, що дає аналітика та ін.

“Замовляли оформлення Instagram. Дизайнер зробив дуже круто. Залишилися дуже задоволені!”
Cameron Williamson
San Francisco, California
“Дуже креативно і швидко впоралися з поставленим завданням. Було дуже приємно з вами співпрацювати.”
Cameron Williamson
San Francisco, California
“Приємно вражена роботою агентства. Фахівці глибоко занурюються в бізнес і постійно оптимізують рекламу.”
Cameron Williamson
San Francisco, California
Запитання клієнтів

Ціни на послуги просування в соціальних мережах формуються з урахуванням обсягу робіт (витраченого часу фахівців) і безпосередньо рекламного бюджету (витрати на таргет або блогерів).

У проєкті зазвичай задіяні маркетолог, копірайтер, дизайнер і менеджер. Залежно від поставлених завдань визначається перелік потрібних робіт і час на виконання. Наприклад, послуга може включати підготовку дизайну і контент-плану або ж передбачати цілий комплекс дій – від аналізу конкурентів і формування стратегії до ведення сторінки та аналітики. У першому випадку ціна буде нижчою.

Рекламний бюджет найчастіше складається з витрат на створення текстових і візуальних матеріалів, проведення розіграшів та інших активностей, налаштування таргетованої реклами, співпрацю з інфлюенсерами тощо. Тут усе залежить від обраних каналів просування та використовуваних інструментів.

Вартість послуг SMM-фахівця відрізняється залежно від регіону/країни, кваліфікації та особливостей діяльності. Так, фрілансери візьмуть менше, ніж профільні студії, але не завжди вони володіють потрібними знаннями і досвідом для досягнення високих цілей. А ціни в агентствах залежать від їхньої репутації та досвіду команди. Відомі компанії, що працюють із популярними брендами, беруть за свої послуги більше, ніж міні-студії зі скромнішим портфоліо. Але це не означає, що якість буде гіршою. Відрізняються ціни і за містами України. Так, найвищі розцінки спостерігаються в Києві, трохи нижчі – у Дніпрі, Львові та Одесі, а найнижчі – у дрібних обласних центрах.
Залежно від завдань бізнесу та обсягів робіт послуги SMM-фахівця обійдуться від $100.

Ведення сторінки в соціальних мережах вимагає певних знань і вмінь. У послугу можуть входити: підготовка контенту, оформлення акаунта і постів, проведення конкурсів та акцій, запуск реклами, аналіз залученості аудиторії. Залежно від обсягу та рівня складності робіт вартість ведення соцмереж може обійтися в $350, $380 і вище. 

У середньому, ціна SMM-просування становить $500-600 на місяць. У вартість включено послуги з ведення сторінки, розробки дизайну, написання текстів для постів і підготовки візуального контенту, налаштування реклами.

Для просування бізнес-акаунта в соцмережах можуть знадобитися різні фахівці, зокрема, маркетолог/таргетолог, копірайтер, дизайнер, SMM-фахівець, який вестиме сторінку.

Ціни на послуги фахівців:

 • маркетолог – від $100;
 • копірайтер – від $5 за 1000 символів;
 • дизайнер – від $80.

Налаштування таргетованої реклами та підготовка контент-плану обійдеться в середньому від $300, розробка стратегії – від $100, а ведення сторінки на місяць – від $350.

Для розрахунку вартості послуг з урахуванням особливостей вашого бізнесу зв’яжіться з нами за телефоном або залиште заявку на сайті.

Комплексне просування завжди вигідніше, ніж замовляти послуги різних фахівців окремо.
Пропонуємо на вибір 3 пакети послуг з SMM: 

 1. Базовий – від $350. Включає аналіз конкурентів, розробку стратегії, підготовку контент-плану і дизайну, написання 15 постів і створення шаблонів до них.
 2. Стандарт – від $750. Включає Базовий пакет + налаштування реклами, ведення акаунта, аналітика, створення креативів, написання постів на місяць.
 3. Преміум – від $1000. Включає пакет Стандарт + створення і ведення акаунта, побудову комунікації з аудиторією, аналіз зворотного зв’язку, адміністрування.

Ціна розраховується індивідуально залежно від специфіки бізнесу, мети просування і поставлених завдань. Для отримання консультації та обговорення проєкту зателефонуйте нам, напишіть у месенджери або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті.

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

  Замовити послугу


   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

   Давайте співпрацювати

    Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання