YouTube

Медійна реклама на відео хостингу номер один у світі Youtube.com. Для відео реклами на Ютуб необхідно мати рекламний ролик на який Ви хочете запустити рекламу.

Що пропонуємо?

Послуги з просування та розкрутки Ютуб каналів

image
image
image

Збільшення переглядів і продажів через YouTube!

YouTube – другий за популярністю майданчик у світі. Конкуренція зростає з кожним днем. 300 годин відеороликів завантажуються на YouTube щохвилини! А понад 60 мільйонів користувачів сумарно витрачають мільярд годин на день на перегляд відео. 

Час діяти 🙂

Кейси

Розкрутка Ютуб каналу під ключ

image
image

Пропонуємо комплексне просування Youtube каналу. Живі перегляди. Без списань. Збільшення переглядів на Ютуб відео. 

Користуємося тільки офіційними інструментами реклами, рекомендованими самим YouTube, тому всі наведені нами перегляди, лайки та коментарі будуть справжніми, а передплатники – живими і зацікавленими в тематиці Вашого каналу.

Розкрутимо ваш канал і ваші відео в YouTube. Отримуйте тисячі переглядів і підписників.

image

Запитання клієнтів

 • Популярність. Величезна аудиторія в 60 млн. користувачів YouTube дізнається про ваш проєкт. 
 • Охоплення. Якісне відео збирає великий трафік з “Ютуба” і пошукових систем.
 • Репутація. Якщо вам потрібно відбілити репутацію, показати себе як експерта і професіонала – це найкращий інструмент.
 • Лояльність. Потенційні клієнти почнуть відчувати до вас симпатію.
 • Ліди. Лояльні користувачі стають клієнтами, а задоволені клієнти – амбасадорами бренду.
 • Заробіток. Можливість додаткового заробітку безпосередньо через рекламу в YouTube

Блогерам. Для тих, хто хоче збільшити популярність, отримати мільйони переглядів і підписників, а відповідно збільшення доходу. 

Бізнесу. Для бізнес-проєктів, які хочуть підвищити продажі, знайти нове джерело залучення клієнтів, підвищити впізнаваність на ринку і виростити навколо себе аудиторію справжніх адвокатів бренду.

Артистам / Музикантам. Для тих, хто хоче, щоб його кліпи бачили мільйони, хоче збільшити кількість фанатів, розкрутити особистий бренд і стати відомим.

Політикам. Для тих, хто хоче підвищити лояльність перед виборцями, знайти точки дотику з аудиторією і донести цінність своєї ідеї. Про зростання впізнаваності, думаємо, і нагадувати не варто…

 1. Підписуємо договір. Якщо умови комерційної пропозиції вас влаштовують, складається і підписується офіційний договір, і ви вносите оплату. 
 2. Розробляємо відеостратегію. Проводиться аналіз ніші та каналів-конкурентів, визначаються стилі та формати контенту, інструменти для просування. Зміст стратегії висилаємо за запитом.
 3. Створюємо та оформлюємо канал. Розробка головної обкладинки каналу та обкладинок для роликів, значка. Створення інтерактивних елементів (підказки, кінцеві заставки).
 4. Створюємо якісний відеоконтент. Пишемо сценарій, робимо розкадровку, підбираємо акторів, організуємо зйомку, робимо озвучку і монтаж відеоролика.
 5. Публікуємо та оптимізуємо відео. Пишемо унікальні заголовки й описи відеороликів, що включають у себе ключові запити. Заповнюємо теги і ставимо цільові дії.
 6. Налаштовуємо рекламу на Ютуб. Налаштовуємо рекламу, яка дає змогу отримати перегляди, живих підписників, лайки, коментарі. Ніяких ботів, роботів і накруток.
 7. Домовляємося з блогерами. Підбираємо й аналізуємо якість профілів блогерів. Формуємо ТЗ і домовляємося про колаборацію з найкращими. Контролюємо та перевіряємо результати.
 8. Публікуємо відео в соц.мережах. Шукаємо майданчики для посіву в соціальних мережах. Займаємося дистрибуцією відеоконтенту. За необхідності налаштовуємо таргетинг.
 9. Звітуємо про виконану роботу. Після закінчення звітного періоду надаємо вам детальну інформацію про виконану роботу та отримані результати.

Щоб продавати і заробляти, причому дохід можна отримувати не тільки від реалізації товарів і послуг, а й від переглядів ваших роликів. 

Нині близько 70% світового трафіку припадає на відеоконтент і за прогнозами ця цифра надалі стане більшою. А найбільший відеохостинг у світі – звичайно ж, Youtube. В Україні це другий за популярністю сайт. Він використовується не тільки для перегляду роликів, а й як пошукова система. Понад 1 млрд користувачів по всьому світу щомісяця переглядають в Ютубі відео, і серед них напевно є ваші покупці.

Звертайтеся до студії Welovesmm і дізнайтеся, як створити свій канал на Ютубі та почати заробляти гроші за перегляди.

Якщо підійти до питання грамотно, ви отримаєте десятки нових клієнтів. А все тому, що ваша цільова аудиторія вже зависає на сайті і дивиться різні відеоролики. 

Перед тим, як зайнятися просуванням, необхідно створити, оформити й оптимізувати ютуб-канал. Ваш контент має бути якісним, цікавим і корисним, інакше вся робота буде марною.

Для просування відео або каналу і швидкого набору підписників можна використовувати свою клієнтську базу, соціальні мережі та рекламу. А щоб усе зробити правильно і не злити бюджет у нікуди, довірте цю справу студії Welovesmm. Хочете дізнатися, як розкрутити ютуб канал з нуля? Зателефонуйте або напишіть нам в онлайн-чат і отримайте безкоштовну консультацію.

За допомогою Youtube можна не тільки продавати товари і послуги, а й отримувати гроші за покази реклами і перегляди відео. Оплата здійснюється виходячи з кількості переглядів ролика. Наприклад, за 1000 показів можна отримати $1-15. 

Заробіток на Ютубі залежить від низки чинників, включно з тематикою відео, популярністю каналу, унікальністю контенту, регіоном і регулярністю показів. Так, відомі блогери щомісяця заробляють десятки і сотні тисяч доларів.

Для прикладу: сім’я з Одеси, яка створила канали Miss Katy і Mister Max (ролики за участю дітей), що мають понад 15 млн підписників і 8 млрд переглядів, отримує в середньому $80-100 тисяч на місяць. А блогер Іван Рудський, який створив канал “Івангай”, має середній річний дохід у розмірі $300 000.

У бан Youtube можна потрапити, навіть якщо ви нещодавно створили свій канал. Відповіді від служби підтримки з поясненням причин блокування дехто чекає тижнями, тому в таку ситуацію краще взагалі не потрапляти. 

Як це зробити? Виконувати правила мережі, а значить не викладати заборонений контент (під забороною матеріали сексуального характеру, заклики до насильства, прояви ненависті, дискримінація, жорстокість, спам тощо). Не можна красти чужі відеоролики в YouTube, видавати себе за когось іншого, наприклад, популярного блогера, розголошувати особисту і конфіденційну інформацію. У бан також можна потрапити за накрутку переглядів і велику кількість дизлайків.

Щоб уникнути блокування, стежте за якістю і чистотою контенту, дотримуйтеся всіх правил ресурсу або довірте просування вашого Youtube-каналу студії Welovesmm. Наша команда знає, що треба робити, щоб обійти бан і забезпечити вас передплатниками та переглядами без ботів і накруток.

Вартість просування каналу на Youtube залежить від обраної стратегії та тих дій, які ви здійснюватимете для розкрутки (реклама, співпраця з блогерами, створення відеороликів тощо). Наприклад, просування вже створеного й оптимізованого акаунта обійдеться дешевше, ніж робота з нуля (тобто, розкрутка відео на YouTube + розробка фірмового стилю + оптимізація + підготовка контенту). 

Щоб отримати консультацію і дізнатися вартість послуги, зателефонуйте або напишіть нам у чат.

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

  Давайте співпрацювати

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання