Instagram

Створення, ведення, просування і розкрутка вашого Instagram аккаунта. Збільшення живих підписників, продажів через Instagram. Просування бізнесу або особистого акаунта під ключ.

Що пропонуємо?

Послуги з просування та розкрутки Інстаграм акаунта

image
image
image

Є ніші в товарному бізнесі та послугах, яким вигідно просувати себе в Інстаграм. При цьому, в цих нішах – Інстаграм, може бути єдиним інструментом залучення лідів і джерелом продажів. Що ж це за ніші? Це ніші з маржею від 20$. Якщо у тебе такий бізнес – звертайся, поспівпрацюємо. 

Грамотно оформляємо і брендуємо пости, дотримуємося контент-плану і контент-стратегії, налаштовуємо таргетовану рекламу.

Збільшення живих підписників, продажів через Instagram!

Кейси

Просування Instagram під ключ

image
image

Instagram – більше не соцмережа з красивими фоточками, тепер це ще й відео майданчик коротких роликів Reels. Це означає, що необхідно бути ще більш відкритим, креативним і вкладати більше ресурсів у контент. 

Не можна починати просування в Instagram з порожнім профілем. Користувачі мають одразу розуміти, хто ви, що пропонуєте і в чому ваша перевага.

Без контенту реклама не працює і без реклами контент – мертвий. Тільки сталість, а так само синергія рекламної та контент-стратегії, дає стабільний і якісний результат.

image

Запитання клієнтів

 • Охоплення. В Україні Інстаграмом користуються понад 11 млн користувачів
 • Довіра. Відкриті люди та зручний інтерфейс
 • Імідж. Зміцнює образ бренду у свідомості аудиторії
 • Комунікації. Зв’язок із клієнтами 24/7. Багато хто хоче спілкуватися всередині мережі в директ.
 • Популярність. Можливість стати лідером думок і збільшити впізнаваність бренду.
 • Продажі. Великий функціонал рекламного кабінету і різні формати контенту дадуть змогу показати ваш продукт або послугу з найвигіднішого боку. 

В Instagram щодня сидить 500 млн активних користувачів. Як правило, це лояльна до відомих брендів і знаменитостей аудиторія, яка не шкодує лайків і коментарів, а також активно ділиться інформацією з друзями. 

Більшість користувачів – жінки віком від 18 до 34 років. Третина аудиторії регулярно робить покупки в Інсті.

Вашому бізнесу. Знайдемо індивідуальний підхід під будь-яку сферу діяльності. Будь-то підприємство з верстатобудування або маленька пасіка. 

Товарним компаніям. Магазини косметики та парфумерії. Пастельного приладдя та декору.
Магазини дитячих товарів. Магазини одягу та взуття. Магазини канцелярських товарів. Магазини побутової техніки. Продаж нерухомості тощо.

Компаніям сфери обслуговування. Фітнес-студії. Студії дизайну. Інфобізнес. Веб-дизайн. Студії танців. Ательє. Ресторани, кафе. Турагентства. Мовні курси. Медичні послуги. Естетична медицина. Готельний бізнес. Оренда нерухомості тощо.

Окремим фахівцям. Рукодільниці. Блогери. Хенд мейд. Підприємці. Фотографи. Інтернет-маркетологи. Копірайтери. Психологи. Коучі. Нутриціологи/дієтологи. Тренери. Швачки. Візажисти/стилісти. Юристи. Косметологи. Художники тощо.

У нашому агентстві ви можете замовити як комплексне щомісячне ведення і просування Інстаграм, так і окрему послугу разово. 

Брифінг. Ставимо запитання для визначення технічного завдання за всіма цілями, вимогами та побажаннями клієнта.

Аудит. Розробляємо стратегію присутності в соцмережах. Аналізуємо вже існуючу соцмережу, конкурентів і створюємо портрет цільового споживача.

Створення та Оформлення. Реєструємо акаунт у соцмережі, оформляємо і наповнюємо сторінку, розробляємо дизайн публікацій і оформляємо сторінки.

Контент-план і Ведення. Створюємо контент-план на найближчі місяці. Пишемо пости і створюємо креативи.

Аналіз результатів. Складаємо звіт і аналізуємо виконану роботу. Пропозиція щодо подальшої роботи та покращення соцмереж.

Налаштування реклами. Налаштовуємо і запускаємо РК. Відбір ефективних оголошень. Аналітика та оптимізація кампаній. Підключення ретаргетингу.

Останні три пункти при комплексному підході щомісяця повторюються.

Насамперед, щоб нагадати про себе, залучити нових підписників і сформувати позитивний імідж компанії. Показник ефективної сторінки – залученість користувачів. Якщо люди активно лайкають і коментують пости, значить їм все подобається, і ви все робите правильно. Якщо ж активність низька, варто замислитися і поміняти стратегію – якщо ви хочете збільшити продажі, звісно ж.

Соцмережі стрімко розвиваються, і щоб утримати і примножити інтерес аудиторії, пости мають виходити регулярно. Причому, це мають бути не просто публікації, а корисний контент і свіжі ідеї. Не варто також забувати про рекламу, щоб підвищити охоплення і залученість.

Для початку слід вивчити методи роботи конкурентів, проаналізувати їхні слабкі місця і доопрацювати свій профіль, щоб стати кращим за інших. Потім необхідно залучити правильну аудиторію і ділитися з нею корисним контентом та унікальними фото.

Ціна на послугу залежить від низки факторів: тематики, поставленого завдання, особливостей рекламної кампанії, бюджету та обсягу робіт. Щоб дізнатися вартість просування, зателефонуйте нам або напишіть у чат.

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

  Давайте співпрацювати

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання