Просування роликів
на YouTube

Просування відео на YouTube – ефективний спосіб розвитку будь-якого бізнесу.  Допоможемо вивести ваші відео в топ пошукової видачі, обійти конкурентів, збільшити кількість передплатників та переглядів.

етапи роботи над просуванням відео на YouTube

Робимо відео привабливими для Ютуба та користувачів

На ранжування впливають поведінкові фактори, оптимізація та якість контенту. Підганяємо ролики під алгоритми Ютуб, щоб підвищити перегляди, залучити аудиторію і просунути відео в рекомендовані. Наш метод виключає використання ботів, роботів і накруток – замість цього працюємо з ключами, робимо прев’ю, що чіпляє, використовуємо субтитри, тайм-коди, оптимізуємо тривалість роликів.

Розробка стратегії просування відео

Для підвищення впізнаваності бренду, збільшення кількості переглядів і продажів необхідно підготувати якісний і цікавий контент, а також розробити стратегію просування. Підбираються оптимальні формати відеороликів і теми, які будуть цікаві цільовій аудиторії.

Оптимізація відео

Оптимізуємо ролики з урахуванням вимог Ютуб. Для цього створюємо семантичне ядро, підбираємо ключові запити, використовуємо їх у заголовках і описах до відео, прописуємо теги. Назви, що чіпляють, привертатимуть увагу, а додавання посилань і зрозумілих закликів до дії – стимулюватимуть користувачів здійснювати потрібну вам цільову дію і переходити на ваш канал, сайт або соцмережі.

Збільшення тривалості переглядів відео

Завдяки просуванню роликів на Ютуб командою WeLoveSmm кожне ваше відео будуть дивитися частіше і довше. Досягаємо тієї тривалості ролика, яка дасть зрозуміти майданчику, що він цікавий. Додаємо на початку і наприкінці відео заставку із закликом лайкати, коментувати, репостити, надсилати посилання на відео друзям, а також розміщуємо цікаву привабливу обкладинку. Таким чином, активність під відео збільшиться, і YouTube показуватиме його більшій кількості користувачів.

Налаштування реклами

Платне просування відео на Ютуб допомагає охопити якомога більше користувачів. Це дає змогу збільшити перегляди, набрати підписників на канал і показати відеохостингу, що ви розміщуєте цікавий контент. Завдяки запуску реклами вдається підвищити впізнаваність компанії та зробити ролики популярнішими. Підбираємо найбільш ефективні для бізнесу варіанти реклами та допомагаємо з налаштуванням.

Результат професійного просування роликів

На канал підписується лояльна аудиторія, зростають перегляди роликів і ваші відео потрапляють до рекомендацій YouTube.

Наші

спеціалісти   –

професіонали

в SMM

які проводять необхідну аналітичну роботу перед просуванням відео, постійно перебувають з вами на зв’язку і чітко виконують поставлені завдання.

Пропонуємо кілька тарифних планів

Пропонуємо кілька тарифних планів, що дає змогу підібрати варіант, який підходить вашому бізнесу і відповідає поставленим цілям.

 Try

Тариф для тих, хто
хоче спробувати 1 платне просування відео на Ютуб

Ціна 

30$

за 1 відео 

Start

Пакет для каналів, які бажають знайти свою аудиторію.

Ціна 

100$

за 7 відео 

Pro

Тариф для каналів, які бажають швидко стати популярними.

Ціна 

250$

за 15 відео 

Super

Комплексне просування для каналів із великою кількістю відео. 

Ціна 

от 300$

залежно від кількості роликів

Виведемо ваш відеоролик у Топ-10 за обраними ключовими фразами в обумовлений термін 

Зібрали найпоширеніші запитання клієнтів 

Для уточнення деталей і обговорення вашого проєкту зв’яжіться з нами телефоном або в месенджерах. 

Стратегія просування роликів на Ютуб передбачає такі кроки:

 1. Визначення призначення каналу. 
 2. Формування його унікальності.
 3. Пошук цільових клієнтів та їх сегментація. 
 4. Розробка дизайну каналу та обкладинок для роликів.
 5. Створення рубрик, назв плейлистів та відео. 
 6. Складання контент-плану і графіка публікацій. 
 7. Підготовка стратегії рекламної кампанії.
 8. Використання безкоштовних методів розкрутки і платне просування відео на Ютуб.

До безкоштовних належать: застосування тегів, ключових слів та фраз, закликів до дії. Крім цього, можна:

 • публікувати анонси та інформацію про нові відео в соціальних мережах, на сайті, в email-розсилках, щоб забезпечити перші перегляди; 
 • активно спілкуватися з підписниками під відео на каналі, тобто відповідати на коментарі, оцінювати їх, додавати корисні посилання та інший супроводжуючий відеоматеріал; 
 • співпрацювати з іншими каналами та блогерами суміжної тематики для обміну трафіком.

Методи платного просування відео на Ютуб здатні забезпечити найшвидший приріст органічної аудиторії. Це може бути:

 • колаборація зі схожими каналами на платній основі;
 • реклама відеоролика на інших майданчиках;
 • контекстна реклама;
 • співпраця з популярними блогерами, які рекламуватимуть ваш канал або відео чи посилатимуться на нього в описі.

Безкоштовні та платні способи просування принесуть результати, якщо ваші ролики будуть цікаві користувачам, якісно й оригінально зняті.

Надамо кілька рекомендацій, які підвищать перегляди ваших коротких роликів на YouTube. Для цього вам потрібно:

 1. Захопити аудиторію з перших секунд відео. Оскільки формат Shorts роликів відрізняється від звичайних, то і правила тут інші. Якщо ви не зачепили увагу відразу, велика ймовірність, що глядач не додивиться відео до кінця.
 2. Додати вірусності. Шортс – легкозасвоюваний контент. Якщо ви використовуєте фінальні нарізки та монтаж, вірусні тренди, залаштункові зйомки та інші фішки, глядачі можуть переглядати ваші YouTube Shorts повторно і відправляти своїм друзям.
 3. Вписувати просування Shorts відео в загальну маркетингову стратегію. Тут важливо визначити мету розкрутки. Чого ви хочете: набрати нових передплатників, стимулювати користувачів переходити за посиланнями, підвищити впізнаваність бренду або продукту, збільшити продажі тощо.

У Shorts роликах можете повідомляти актуальні новини у вашій сфері діяльності, демонструвати результати використання товару або надання послуги у форматі «до і після». Добре проглядаються розпакування – як формат колаборації з іншими каналами для підвищення впізнаваності бренду. Швидкісні влоги з життя компанії, участь у проєкті, заході та вибір продуктів теж подобаються аудиторії. Також підійдуть відео-списки з субтитрами про характеристики продукту, лайфхаки, нестандартні способи використання товару, огляди.

Ціна оптимізації одного відеоролика стартує від 30$. Комплексні послуги з просування відео на Ютуб мають різну вартість залежно від обсягу робіт. Наприклад, розкрутка 7 роликів оцінюється від 100$, 15 – від 250$, а понад 30 – від 595$. При цьому, просувати відео можна по черзі або всі разом одночасно. 

Вартість просування роликів у фрілансерів може бути значно нижчою. Але при цьому ви ризикуєте потрапити на недосвідчених фахівців, які не забезпечать вам бажаний результат. Краще довіритися професійним SMM-агентствам, які надають послуги повного циклу.

Оптимізація відео – це багатоетапний процес. Спочатку проводяться підготовчі роботи: аналіз цільової аудиторії та конкурентів, створення семантичного ядра і розподіл ключів по роликах, складання контент-плану. Потім уже йде безпосередня оптимізація каналу і відео: заповнення інформації про канал, створення плейлистів, логотипу для відео, трейлера каналу, заголовків і описів з ключами, розставлення тайм-кодів і врізок на відео. 

Основні фактори, що впливають на просування:

 • SEO-оптимізація – ключові слова і фрази в назві, описі та тегах;
 • посилання на соціальні мережі для збільшення конверсії;
 • посилання на сторонніх ресурсах;
 • кількість і тривалість переглядів;
 • кількість передплатників на каналі;
 • додавання роликів у «Вибране»;
 • співвідношення лайків і дизлайків;
 • кількість коментарів;
 • використання підказок до відео;
 • заставки наприкінці відеоролика;
 • створення плейлистів;
 • наявність трейлера каналу.

Однак головна вимога до відео на YouTube, яка впливає на перегляди, – це якісна зйомка, актуальна тема та цікава подача.

Є кілька причин, через які Ютуб може не показувати ваш ролик:

 1. Якщо відео потрапило в рекомендації, але показує, що у нього низька глибина переглядів і мало активності під ним.
 2. У відео відсутній відповідний значок, використовується невідповідна лексика або заборонені матеріали.
 3. У каналу поширена назва або він тільки недавно був створений.
 4. Ви раніше відмовилися від рекомендацій на Ютуб і у вас стоять галочки навпроти граф «Не цікавить», «Не рекомендувати відео з цього каналу».
 5. Якщо відсоток переглядів відео нижче 40% від загальної кількості вашої аудиторії.

Залежно від причини проблеми підбираються варіанти вирішення. Зверніться до фахівців – вони проведуть аудит каналу, знайдуть слабкі місця і порекомендують ефективні способи просування відео, щоб досягти поставленої мети.

У розділі «У тренді» розміщуються відео, які зараз популярні на YouTube. Це стосується як звичайних роликів, так і Shorts. Основна частина з них – нові кліпи відомих зірок, трейлери до довгоочікуваних фільмів і вірусні відеоролики. Добірка «В тренді» оновлюється кожні 15 хвилин, тому деякі відео можуть змінювати позиції. 

Існують чинники, які впливають на появу ролика в розділі популярних. Ці відео цікаві великій кількості аудиторії Ютуб, вони не шокують, не вводять в оману передплатників, а відображають події, що відбуваються у світі, показують творче і культурне розмаїття автора відео, мають незвичний вигляд.

Крім цього, враховуються показники кількості переглядів, швидкість їхнього зростання за межами YouTube, кількість часу з моменту виходу, популярність порівняно з іншими роликами каналу.  

Ці показники дають змогу Ютуб скласти список відео, які актуальні для користувачів і відображають різноманітність контенту майданчика.

Не передавайте доступ третім особам, невідомим компаніям або ж найнятому виконавцю. Для просування відео знадобиться тільки посилання на ролик і ключова фраза. 

Використовуйте різні сервіси для підбору ключів, аналізуйте відеоконтент конкурентів. Можна підібрати ключові запити за допомогою пошуку Ютуба і Гугл. 

Ютуб дає змогу вписати в поле «теги» 500 символів – це близько 12-18 ключових фраз. Однак просувати їх усі одразу неефективно. Краще використовувати один або два запити. І якщо вони правильно підібрані, YouTube самостійно підтягне більшість прописаних вами фраз у ТОП пошукової видачі. 

Усе залежить від часу створення каналу. Якщо він новий, краще просувати відео по черзі. А в разі більш тривалого існування каналу одночасно просувати можна і 5, і 10 роликів. 

У Топ-10 органічної видачі YouTube можна вийти через тиждень після старту просування. Ще стільки ж часу знадобиться для закріплення позиції. 

Просування відео на Ютуб – це колективна робота. Якщо ви володієте певними знаннями і навичками, можете оптимізувати відео і налаштувати рекламу. Але для підвищення кількості переглядів та інших завдань зверніться до фахівців, які допоможуть вам ефективно і без зливу бюджету досягти мети. 

Просувати відео можна в потрібній вам країні. Для цього слід сегментувати таргет за країнами через правильне налаштування СЕО. При цьому, жодних обмежень у виборі країни немає. Ролик можна просувати по всьому світу або тільки в певній державі, незалежно від того, яка мова звучить у відео. Завдання і результат просування від цього не змінюється. 

На це впливає кілька факторів: конкурентність ключа, привабливість контенту, правильне прев’ю. Якщо все зроблено належним чином і ролик подобається аудиторії, він може залишатися на перших позиціях роками. Звісно, його намагатимуться посунути. У такому разі доведеться спрацювати на випередження і зняти паралельні відео на той самий ключ. Так ви не дасте конкурентам вирватися вперед.

Замовте просування відео на YouTube і активно розвивайте свій бізнес

Залишились питання? Надамо консультацію 

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

  Давайте сотрудничать

   Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности и Условиями использования