Facebook

Створення, ведення, просування і розкрутка Facebook акаунта. Збільшення живих підписників, лайків і продажів через Facebook. Перші заявки через 24 години після старту реклами. 

Що пропонуємо?

Послуги з просування та розкручування бізнес-сторінок Фейсбук

image
image
image

У сучасному світі бренд має вміти показати себе у Фейсбук. 

Створення, оформлення, ведення та просування бізнес-сторінок у Фейсбук під ключ. Грамотно оформляємо і брендуємо пости, дотримуємося контент-плану і контент-стратегії.

Підписники, лайки, перегляди, коментарі та багато іншого за найвигіднішими цінами. Збільшення живої аудиторії, продажів через Facebook!

Кейси

Просування Фейсбук під ключ

image
image

Facebook – соціальна мережа, що має 2,5 мільярда активних користувачів на місяць. Якщо у вас не езотерика, еротика, фінансова піраміда, тютюнові вироби або фарма без ліцензії, тоді просування бізнесу у Фейсбук буде для вас цілком виправданим. 

Пропонуємо комплексне просування у Facebook: від створення сторінки до запуску першої рекламної кампанії. Збільшуємо конверсійність і залучаємо нових клієнтів.

image

Запитання клієнтів

 • Охоплення. В Україні Фейсбуком користуються 13 млн користувачів
 • Аудиторію. У Фейсбуці перебуває найбільш платоспроможна аудиторія
 • Можливості. Проведення різних подій, конкурсів і заходів
 • Продажі. Створення додаткового каналу продажів 

Вашому бізнесу. Ми знайдемо індивідуальний підхід під будь-яку сферу діяльності. Будь-то підприємство з верстатобудування або маленька пасіка. Ми знаємо як допомогти вашому бізнесу. 

Товарним компаніям. Магазини косметики та парфумерії.
Магазини дитячих товарів. Магазини одягу. Магазини канцелярських товарів. Магазини побутової техніки. Продаж нерухомості тощо.

Компаніям сфери обслуговування. Фітнес-студії. Студії дизайну. Інфобізнес. Веб-дизайн. Студії танців. Ательє. Ресторани, кафе. Турагенції. Мовні курси. Медичні послуги. Естетична медицина. Готельний бізнес. Оренда нерухомості тощо.

Окремим фахівцям. Рукодільниці. Блогери. Хенд мейд. Підприємці. Фотографи. Інтернет-маркетологи. Копірайтери. Психологи. Коучі. Нутриціологи/дієтологи. Тренери. Швачки. Візажисти/стилісти. Юристи. Косметологи. Художники тощо.

У Facebook більш платоспроможна аудиторія, ніж в Інстаграмі. ФБ – це мережа, в якій сидять журналісти, блогери, політики, бізнесмени, інвестори, психологи, коучі, тренери та інші успішні люди.

 1. Обговорюємо цілі та завдання. На особистій зустрічі або іншим зручним для вас способом ви повідомляєте персональному менеджеру ваші цілі та завдання, виходячи з яких він готує детальну комерційну пропозицію. 
 2. Підписуємо договір. Якщо умови комерційної пропозиції вас влаштовують, складається і підписується офіційний договір, і ви вносите передоплату.
 3. Розробляємо стратегію. Насамперед інтернет-маркетолог вивчає цільову аудиторію, після чого розробляє індивідуальну стратегію просування вашої сторінки у “Фейсбук” і презентує її вам.
 4. Створюємо й оформляємо сторінку. Потім фахівець реєструє вашу бізнес-сторінку в мережі Фейсбук і оформляє її відповідно до всіх правил. ​
 5. Складаємо контент-план. Наступним кроком копірайтер пише унікальні тексти (що продають, інформаційні, розважальні) і планує дати їхньої публікації.
 6. Оформляємо пости. Дизайнер розробляє фірмовий стиль для оформлення зображень за стилем компанії та брендує їх.
 7. Розміщуємо публікації. Згідно з підготовленим контент-планом додаємо публікації на вашу сторінку у Фейсбук.
 8. Аналізуємо результат. У процесі додавання нових публікацій вивчаємо зібрану статистику і робимо висновки.
 9. Звітуємо про виконану роботу. Після закінчення звітного періоду надаємо вам детальну інформацію про виконану роботу та отримані результати.

Ведення і просування профілю в ФБ допомагає вийти на потрібну вам цільову аудиторію, знайти платоспроможних замовників і надійних партнерів, ефективно працювати з лідами, формувати імідж компанії, збільшувати лояльність підписників і підвищувати продажі.

Ціна на послугу залежить від поставленої мети, особливостей та інтересів аудиторії, рівня впізнаваності вашої компанії тощо. Щоб дізнатися попередню вартість, зв’яжіться з нашим менеджером.

Звичайно ж, найефективнішим є комплексний підхід. Використовуючи SMM-просування і таргетовану рекламу, ви зможете залучити цільовий трафік і популяризувати свою компанію за допомогою прямого спілкування з клієнтами. 

Спочатку потрібно вивчити ринок, проаналізувати конкурентів і виявити інтереси споживачів. Потім розробляється SMM-стратегія, пишеться контент-план і налаштовується реклама. Після проводиться аналітика.

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

  Давайте співпрацювати

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання