Шапка профілю в Instagram, Facebook та TikTok: правила оформлення

Шапка профілю – це перше, на що звертає увагу людина, відвідуючи вашу сторінку у соціальних мережах. Саме шапка формує перше враження про вас, допомагає презентувати цільову аудиторію продукт, послугу чи власний бренд. Людина, вивчаючи інформацію, лише за кілька секунд вирішує, буде їй цікава ваша сторінка чи ні.

Відвідувачі оцінюють характер, наповнення профілю та його привабливість при першому торканні, тому важливо підготувати грамотний, короткий та цікавий опис вашого бренду. 

У статті розглянемо основні аспекти, яким слід приділити увагу, оформляючи шапку профілю.

Що таке шапка профілю в соціальних мережах і навіщо вона потрібна

Соціальні мережі давно стали важливою частиною повсякденного життя. Instagram, Facebook і TikTok – три найпопулярніші платформи, що об’єднують мільйони користувачів з усього світу. Люди приходять сюди для спілкування та розваги, а також щоб дізнатися про щось нове, ознайомитися з думками експертів у різних сферах, зробити покупку.

Одним із ключових елементів у соцмережах є шапка профілю. Вона розповідає аудиторії, чим займається компанія чи фахівець, що він пропонує, чим буде корисним. Крім цього, опис відіграє важливу роль у створенні ідентичності облікового запису.

Шапка профілю є невеликим інформаційним блоком, розміщеним над стрічкою. До нього можна додати нікнейм, аватар, опис, контактні дані та посилання на сайт.

Шапка профілю в Інстаграм

Instagram – соціальна мережа, що дозволяє ділитися фотографіями та відео. Але в останні роки вона активно використовується для просування бізнесу, особливо у сфері послуг (туризм, краса, психологія, навчання, дозвілля) та продажу товарів повсякденного попиту.

Де знаходиться шапка в Instagram?

 • Являє собою горизонтальну смугу, розміщену над фотографіями та постами у профілі. 
 • Включає фотографію користувача або логотип фірми, ім’я та деяку додаткову інформацію, таку як біографія, посилання в шапці профілю на сайт або прив’язка до інших соціальних мереж.

Шапка в Інстаграм – це перше знайомство аудиторії з брендом, тому вона має бути привабливою та інформативною. Шапка повинна містити відомі фірмові елементи, залучати відвідувачів та спрямовувати їх до потрібної дії.

Шапка профілю у Facebook

Facebook – це одна з найбільших соціальних мереж з можливістю спілкування, обміну контентом та створення спільнот. При цьому тут сидить аудиторія, яка любить лонгріди, стежить за думками експертів та новинами. Щоб її зацікавити, необхідно підготувати чіткий опис шапки профілю, тобто людина повинна відразу зрозуміти, про що ця сторінка і яку користь може отримати.

Де знаходиться шапка у Facebook?

 • Розміщується у верхній частині сторінки та складається з фотографії профілю, обкладинки та основної інформації про користувача/бренда.
 • Обкладинка є найпомітнішим елементом шапки.

Шапка профілю Facebook допомагає створювати унікальний стиль і привертати увагу людей.

Шапка профілю в TikTok

TikTok – платформа для створення та перегляду коротких відеороликів. Продовжує займати високі позиції у 2023 році.

Де знаходиться шапка в TikTok?

 • Шапка профілю TikTok – це вертикальна смуга, розташована ліворуч від відеороликів і опису профілю. 
 • Включає фото, ім’я облікового запису, лічильники передплатників та переглядів.

Шапка профілю в Тік-Ток повинна підвищувати залучення аудиторії та впізнаваність компанії. Хороший опис приваблює користувачів та стимулює їх підписатися на вашу сторінку. А чим більше зацікавлених передплатників, тим вища конверсія. 

Пам’ятайте, що шапка у кожній соціальній мережі – перше, що привертає увагу цільової аудиторії. З її допомогою ви зможете підкреслити особливості бренду, зацікавити передплатників та клієнтів.

Всі соціальні майданчики мають свої особливості та вимоги до шапки, але незалежно від обраної мережі, важливо створити стильний і привабливий елемент, що відображатиме індивідуальність вашого бренду та спонукає користувачів ознайомитися з продуктом, а потім підписатися та оформити замовлення.

Якою має бути шапка профілю

За стилем шапка профілю повинна відповідати загальному дизайну сторінки та містити фірмові елементи. Тоді вона не тільки гармонійно виглядатиме і добре сприйматиметься аудиторією, а й підвищуватиме впізнаваність бренду.

Крім цього, шапка має відповідати таким критеріям:

 • Інформативність. Ключові слова та назви в шапці профілю сприятимуть швидкому пошуку бренду в Instagram. Важливо вказувати на тематику вашого каналу.
 • Привабливість. Ваш профіль та шапка мають бути виконані в єдиному стилі, виділятися серед конкурентів, привертати увагу користувачів. Використовуйте фірмові елементи в дизайні, щоб наголосити на індивідуальності компанії. 
 • Довірливість. Текст та аватар повинні передавати почуття надійності та викликати довіру. Переконайтеся, що в шапці все ясно прописано і немає натяків на шахрайську діяльність.
 • Грамотність. Перевірте свій текст на наявність помилок, дотримуйтесь правил правопису та стилістики під час написання постів. Грамотність та професіоналізм у текстах створюють позитивне враження та підвищують довіру до вашого бренду.
 • Актуальність. Регулярно оновлюйте опис профілю, щоб повідомити про нову інформацію, пов’язану з вашим брендом або обліковим записом. Якщо у вас з’явилися новинки, акції, цікаві події, повідомте про це за допомогою шапки.

Вибираючи, що написати в шапці профілю, враховуйте, що це постійна частина сторінки, яка містить важливу інформацію про бренд. Вона може оновлюватися в міру потреби, але не варто змінювати дані дуже часто. Перш за все, тут повинна розміщуватися корисна для користувачів інформація, щоб вони могли зрозуміти, який обліковий запис перед ними і скласти свою думку про нього. 

Шапка профілю може включати не лише текст та посилання, але й емодзі, хештеги, адресу та контактні дані.

Як оформити шапку профілю

Розрізняють комерційні та сценарні шапки профілю. Перші являють собою стандартний текст, що продає, що спонукає зробити замовлення, а другі є незвичайними описами, з різними фішками, покликаними поліпшити запам’ятовуваність, відбудуватися від конкурентів і набрати більше передплатників. 

Залежно від виду шапки відрізняються й особливості її оформлення. Якщо комерційна має бути класичною, містити важливі дані про компанію чи продукт, повідомляти про діяльність, новинку та акцію, то сценарна дозволяє використовувати гумор, оригінальні елементи та провокації для підігріву інтересу аудиторії та виклику певної реакції.

Особливості оформлення шапки профілю в Instagram

Крок 1: Аватар

Основну увагу користувачів привертає аватар. Він повинен бути розміром 180х180 пікселів, тому не рекомендується використовувати дрібні деталі на фото. Важливо, щоб зображення та текст було видно як у десктопній версії програми, так і на мобільних пристроях.

На аватар можна поставити зображення продукту, логотип компанії або індивідуальне фото (якщо ви будете вести особистий обліковий запис). 

Щоб поставити аватар в Instagram, дотримуйтесь цих простих кроків: 

 1. Відкрийте програму Instagram і увійдіть до облікового запису.
 2. Натисніть іконку профілю в нижній частині екрана та відкрийте свою сторінку. 
 3. Натисніть кнопку «Змінити профіль» поряд з вашим ім’ям користувача. 
 4. Виберіть опцію «Змінити фото профілю».
 5. Виберіть джерело для завантаження фотографій: «Фото», «Зробити фото», «Вибрати з Facebook» або «Видалити поточне фото профілю». 
 6. Завантажте фото, обріжте його за потреби та натисніть «Готово» або «Застосувати».
 7. Відкрийте попередній перегляд аватара на сторінці профілю та збережіть зміни.

Тепер ваш аватар успішно встановлений як фото профілю Instagram.

Крок 2: Нікнейм/ім’я

Нікнейм у шапці профілю Instagram має бути легко впізнаваним та відповідати імені вашої компанії. 

Ось кілька рекомендацій щодо вибору ніка:

 1. Введіть ім’я компанії. Найкраще написати офіційну назву фірми або використовувати її близьку варіацію як нікнейм. 
 2. Врахуйте обмеження символів. Переконайтеся, що нікнейм містить не більше 12-15 символів, є лаконічним і зрозумілим.
 3. Вибирайте нік, що запам’ятовується. Він має бути пов’язаний із вашим брендом. Можете написати ключові слова, що відображають діяльність чи основні аспекти бренду. 
 4. Уникайте складних символів та цифр. Щоб спростити запам’ятовування та пошук вашого профілю, не вставляйте складні символи або спеціальні знаки в нікнейм.
 5. Перевірте доступність. Перед вибором нік переконайтеся, що він доступний і не зайнятий іншими користувачами.

Як поставити нікнейм у Instagram: 

 1. Відкрийте програму Instagram і увійдіть до свого облікового запису. 
 2. Натисніть іконку профілю в нижній частині екрана. 
 3. Знайдіть та натисніть кнопку «Змінити профіль». 
 4. Введіть бажаний нікнейм у розділі «Ім’я користувача». 
 5. Натисніть «Готово» або «Застосувати», щоб зберегти зміни.

Назви в шапці профілю задають тон і полегшують пошук бренду, тому вони мають бути короткими, зрозумілими, що відображають специфіку діяльності.

Крок 3: Опис профілю

Блок «Про себе» дозволяє розповісти про інтереси, послуги чи продукти, які ви пропонуєте. Можете використовувати опис профілю для надання контактної інформації, вказівки веб-сайту, посилань на інші соціальні мережі або просто для вираження своєї індивідуальності, демонстрації переваг та цінностей.

Максимальна довжина опису – 150 символів.

Як написати цікавий опис:

 1. Зрозумійте свою мету. Спочатку поставте завдання, визначте, чого ви хочете досягти за допомогою свого облікового запису в Instagram. Потім складіть основне повідомлення, яке потрібно надіслати передплатникам. Наприклад, донести чим займається ваша компанія, розповісти про акцію, вигідну пропозицію, користь для клієнтів.
 2. Будьте лаконічними. Враховуючи обмеження в 150 символів, намагайтеся чітко та ясно описати суть ваших послуг чи бренду. 
 3. Виділіть свою унікальність. Розкажіть, що відрізняє вас від конкурентів. Наголосіть на унікальних особливостях, перевагах або цінностях, які можуть залучити цільову аудиторію. Подумайте про те, що робить вас особливими, або чому користувачі повинні стежити за вами.
 4. Використовуйте згадування. Згадування у профілі — це посилання на інший обліковий запис або проект, пов’язаний з вами. Ви можете використовувати символ @ для лінка на інші профілі, додаткові проекти, акції або представників компанії.
 5. Використовуйте хештеги та посилання. Хештеги покращують видимість профілю та допомагають користувачам знайти вас через пошук. Часто використовується посилання в шапці профілю в Інстаграмі. Можна включити різні типи посилань, такі як мультипосилання, диплінк або URL, що ведуть до вашого веб-ресурсу, месенджерів, відеохостингів, маркетплейс і т.д.
 6. Додати контактну інформацію. Якщо ви хочете, щоб користувачі могли зв’язатися з вами, вкажіть контактні дані в описі профілю. Це може бути адреса електронної пошти, номер телефону або посилання на ваш веб-сайт. Обов’язково перевірте, чи розміщена актуальна та коректна інформація.
 7. Увімкніть заклик до дії (CTA). Так ви надихнете користувачів взаємодіяти з вами. Наприклад, можна використовувати фрази: «Забронюйте зараз», «Запишіться на консультацію», «Зв’яжіться з нами», «Підпишіться», «Беріть участь в акції». Також в описі профілю можна додати кілька кнопок, таких як «Подивитися магазин», «Замовити їжу», «Забронювати» або «Зарезервувати».

Перед збереженням опису прочитайте його, щоб переконатися, що донесли думку без орфографічних помилок. Перевірте, чи працездатність всіх посилань і актуальність написаної інформації.

Крок 4: Хайлайтс

Хайлайти (Highlights) в Instagram – це колекції ваших історій, які зберігаються в профілі і залишаються доступними для перегляду протягом необмеженого часу. Вони є набором іконок або мініатюрних зображень, які відображаються під шапкою профілю. 

Як створити хайлайти в Instagram: 

 1. Відкрийте свій профіль та натисніть кнопку «+Новий» під шапкою профілю. 
 2. Виберіть історії з вашого архіву, які хочете додати до хайлайтсу (підходять як вже опубліковані історії, так і завантаження нових). 
 3. Введіть бажану назву актуальної. 
 4. Додати обкладинку. Виберіть одну з існуючих історій або завантажте інше зображення.
 5. Повторіть ці кроки для створення інших хайлайтів. Щоб змінити порядок актуальних, натисніть та утримуйте їх, а потім перетягніть у потрібне місце. 
 6. Натисніть кнопку «Готово» для збереження ваших хайлайтів у профілі.

Хайлайти відображатимуться під шапкою профілю. Ви можете додавати історії до існуючих розділів або створювати нові.

Красива шапка профілю в Інстаграм привертатиме увагу аудиторії, викликатиме інтерес до сторінки та публікованих на ній матеріалах, сприятиме підвищенню кількості передплатників. Тому ретельно продумайте текст, який плануєте розміщувати, та підготуйте стильний дизайн, що відповідає вашому роду діяльності. 

Нюанси оформлення шапки профілю у Facebook

Крок 1: Обкладинка

 1. Увійдіть до свого облікового запису Facebook і перейдіть на сторінку спільноти, в якій є адміністратором або модератором.
 2. Натисніть кнопку «Обкладинка» у верхній частині сторінки спільноти. 
 3. У меню виберіть один з варіантів для завантаження обкладинки:
  • «Завантажити фото»: зображення з вашого комп’ютера.
  • «Вибрати фото з фотографій»: зображення із завантажених фотографій на сторінці. 
  • «Змінити обкладинку», вибравши нове зображення. 
 4. Після завантаження картинки обріжте її. Ви можете перемістити зображення, щоб виділити потрібну область. 
 5. Натисніть кнопку «Зберегти». 

Розмір шапки профілю дуже важливий, оскільки надто маленьке зображення розтягнеться і буде розмитим, а надто велике – обрізається і можуть загубитися важливі деталі. Рекомендований розмір обкладинки спільноти становить 1640 x 856 пікселів. 

Крок 2: Аватар

Аватарка знаходиться у верхньому лівому кутку сторінки. Користувачі можуть побачити її, переглядаючи стрічку та ваші пости. Зазвичай аватарка є логотипом компанії.

При виборі аватара слід дотримуватися таких правил: 

 • Розмір 180 х 180 пікселів.
 • Формат переважно PNG. 
 • Дизайн простий та лаконічний. 
 • Без використання стороннього тексту, оскільки це може знизити читабельність. 

Якщо потрібно використати текст, напишіть його на обкладинці. Так ви не перевантажите аватар і зможете надати максимум інформації. 

Як розмістити аватарку в Facebook:

 1. Увійдіть до свого облікового запису. 
 2. Перейдіть до сторінки спільноти.
 3. Натисніть поточний аватар спільноти. 
 4. Виберіть «Змінити» або «Оновити». 
 5. Завантажте новий аватар, вибравши зображення з комп’ютера або вже завантажених фотографій. 
 6. Підтвердьте аватар і його буде встановлено у спільноті на Facebook.

Крок 3: Коротка інформація

Заповніть інформацію про компанію, включаючи такі дані: 

 • веб-сайт;
 • місце розташування;
 • робочі години;
 • номер телефону;
 • спосіб зв’язку;
 • кнопки сторінки.

Крок 4: Кнопки призову до дії (CTA)

Така кнопка знаходиться під обкладинкою сторінки. Можна вибрати ту, що відповідає цілям, яких хочете досягти.

Які кнопки можна прив’язати: 

 • Підписатися (для зручного відстеження новин компанії).
 • Подивитись подарункову карту (перенаправляє на веб-сайт, де представлені ваші пропозиції).
 • Замовити (наприклад, якщо ваш бізнес пов’язаний з доставкою їжі або косметологічними послугами, перекидає на сервіс, де можна зробити замовлення).
 • Забронювати (для бронювання послуги перенаправляє на відповідний сервіс).
 • Зв’яжіться з нами або Зателефонувати (відкриває номер телефону, адресу електронної пошти або відразу ініціює виклик).
 • Повідомлення (відкриває діалог у Facebook Messenger або WhatsApp – залежно від налаштувань).
 • Надіслати e-mail (при натисканні відкривається поштовий клієнт, встановлений за замовчуванням).
 • Докладніше (посилання на ваш веб-сайт або YouTube-канал).
 • Реєстрація (при натисканні відкривається сторінка лендингу з формою реєстрації).
 • Програма (відкриває магазин із додатками).
 • Грати (якщо сайт підключено, перенаправляє на сторінку з грою).
 • Дивитися відео (відкриває відео про компанію або інше, яке буде прив’язане).
 • До магазину (посилання на сайт магазину).

Загалом, ви можете використовувати будь-яку кнопку та зв’язати її з різними елементами – залежно від завдань бізнесу та особливостей вашої діяльності.

Щоб зацікавити більше користувачів, потрібна оригінальна шапка профілю у Фейсбуці. Слід використовувати лише якісні фото та зображення для слайд-шоу, зрозумілий сюжет ілюстрації, цікаву ідею для відео, елементи фірмового стилю. Тоді ви зможете виділитися на тлі конкурентів та привернути увагу нестандартним підходом до оформлення.

Тонкощі оформлення шапки профілю в TikTok

ТікТок є одним із найпопулярніших соціальних майданчиків не тільки для розваги та перегляду відео, але й для просування бізнесу. Тому однозначно варто використати цей канал для покращення показників у роботі. 

Для оформлення шапки профілю в TikTok дотримуйтесь такої схеми:

 1. Запустіть програму TikTok на своєму пристрої. 
 2. Введіть дані для входу до облікового запису.
 3. Натисніть значок у нижньому правому куті екрана, щоб перейти на свою сторінку.
 4. Натисніть кнопку «Змінити профіль», щоб вибрати зображення з галереї або зробити нове фото. Крім того, TikTok надає набір інструментів для редагування зображення: обрізання, фільтри та ефекти.
 5. Збережіть зміни. Після зміни або створення нової шапки профілю натисніть кнопку «Зберегти» або «Готово». 

Важливі компоненти шапки в TikTok:

 • Розмір. Рекомендований розмір шапки профілю TikTok – 1280 x 720 пікселів. 
 • Візуальний контент. Фото, зображення, логотип або будь-який інший графічний елемент повинен відображати вашу особу чи бренд. 
 • Кольори та стиль. Виберіть колірну палітру та стиль, які відповідають вашому образу та тематиці контенту, який ви публікуєте в TikTok.
 • Інформація. Розмістіть важливу інформацію, таку як ваше ім’я, назву каналу або бренду, контактні дані, посилання на інші соціальні мережі. 
 • Оригінальність.
  Постарайтеся зробити шапку профілю унікальною та незабутньою. Чим цікавіше, тим більше шансів привернути увагу та зацікавити аудиторію.
 • Відповідність тематиці контенту. Подумайте про специфіку контенту, який ви створюєте, та переконайтеся, що шапка профілю відповідає вашій діяльності, допомагає передати унікальність та ваш характер.

Цікаві шапки профілю є принадою для цільової аудиторії. Якщо помістити в опис оригінальну фразу, додати гумор або використовувати інший нестандартний прийом під час заповнення інформації про бренд, можна збільшити кількість передплатників та конверсію.

Додаткові рекомендації щодо створення шапки профілю

Щоб залучати нових передплатників, викликати в них бажання ознайомитися з вашим продуктом чи послугами, підвищити залучення аудиторії та частіше потрапляти до рекомендацій соцмережі, необхідно підготувати якісний візуал, у тому числі грамотно оформити шапку профілю.

Зібрали для вас рекомендації щодо оформлення шапки, які допоможуть ефективно вести бізнес-сторінку та досягати поставлених цілей.

Як робити НЕ потрібно:

 • Нерозбірливий текст. Переконайтеся, що текст у шапці профілю читабельний та зрозумілий. Використовуйте чіткі шрифти та розміри, які легко сприймаються. 
 • Перевантаженість інформацією. Уникайте зайвої інформації. Зосередьтеся на ключових елементах, таких як логотип, ім’я користувача та основні відомості про вашу компанію. 
 • Невідповідність брендингу. Шапка профілю має відповідати загальному стилю фірми. Підберіть колірну гаму, шрифти та елементи дизайну, які гармонують із вашим брендом.
 • Неактуальна інформація. Перевірте, щоб дані у шапці профілю були актуальними. Якщо у вас є зміни контактів, послуг або продуктів, оновіть інформацію.
 • Відсутність CTA. Увімкніть заклик до дії (CTA) у шапці профілю, щоб заохочувати ваших передплатників до певних дій, наприклад, перейти на сайт, купити підписку або здійснити покупку. 
 • Відсутність ключових слів: подумайте про ключові слова, пов’язані з вашою сферою діяльності або професією, які можуть бути корисні для пошуку вашого профілю. Увімкнення ключових запитів допоможе покращити видимість вашого облікового запису в пошукових системах або на соціальних платформах.
 • Погана якість зображень. Якщо ви використовуєте зображення в шапці профілю, переконайтеся, що вони високої якості та відображаються чітко та яскраво. 
 • Неоптимізовані розміри. Слідкуйте, щоб зображення та текст у шапці профілю підходили до рекомендованих розмірів соціальних мереж, адже все має виглядати акуратно.

НЕ використовуйте ці слова в шапці профілю:

 • ексклюзивний;
 • професійний;
 • вродливий;
 • чудовий;
 • гарний;
 • найкращий і т.д.

Не можна сказати, що ці слова погані. Самі по собі точно немає. Але якщо ви будете їх застосовувати у своєму описі, створиться враження, що ви і самі до ладу не знаєте, в чому якість вашої роботи. 

Всі ці слова підходять до будь-якого бізнесу та сфери, вони нічим не виділяють вас серед багатьох інших компаній. Замість загальних та абстрактних слів-кліше намагайтеся використовувати конкретні та зрозумілі фрази, які відображають ваші навички, досягнення та досвід.

Наприклад, замість «креативного маркетолога» ви можете вказати «розробив інноваційну рекламну кампанію, яка призвела до збільшення продажів на 20%».

А як же треба:

Конкретика

Згадуйте цифри та факти – ключові елементи, що демонструють ваші досягнення. Люди особливо довіряють об’єктивним вимірним даним, заснованим на фактах. 

Головне бути чесними, не перебільшувати і не применшувати. 

Неправильно:
– Найкращий кондитер

Правильно:
+ Роблю торти вже 12 років

Хороші приклади:

Закінчила кулінарну школу (*назва школи)

Навчила кулінарній майстерності 52 особи
Спекла 3000 тортів

Користь

Як ваш продукт чи блог допоможе людям та чому їм варто підписатися на вас? В описі шапки профілю слід зазначити конкретну вигоду, яку отримають потенційні передплатники та клієнти.

Неправильно:

– Унікальний блог про манікюр

Правильно:
+ Розповідаю, як заробити мільйон на манікюрі

Унікальність 

Чим ви виділяєтеся серед тисяч інших блогів і брендів? Чому варто стежити за вашими оновленнями? 

Часто ми не усвідомлюємо своїх сильних сторін і сумніваємося у своїй унікальності. Однак фахівці студії WeLoveSmm, працюючи з безліччю клієнтів, переконані: кожен бізнес має родзинку. Пошукайте та опишіть свої відмінні риси в шапці профілю.

Робота з хайлайтс

Зберігайте у своїх Highlights корисну та цікаву інформацію для передплатників. Групуйте сторіс на різні тематики, наприклад: 

 • про мене;
 • подорожі;
 • мої вихованці;
 • лайфхакі.

Якщо ви є експертом у певній галузі, розмістіть блоки з інформацією, яка буде цікава вашій цільовій аудиторії та допоможе їм прийняти рішення про замовлення. Наприклад, ви можете увімкнути: 

 • відгуки до/після;
 • прайс;
 • лайфхаки;
 • за кадром;
 • огляди товарів/послуг;
 • портфоліо/приклади робіт;
 • графік роботи;
 • контактна інформація/замовлення послуги/адреса у шапці профілю.

Не забувайте, що вічні сторіс є таким же важливим інструментом, як пости та звичайні stories. Тому оформляйте їх красиво та зрозуміло для вашої аудиторії. Підбирайте обкладинки для хайлайтів у єдиному стилі, що відповідає вашому блогу.

Шапка профілю: приклади

Для прикладу, давайте разом зробимо шапку для сторінки Instagram кондитера. 

Ось як виглядатиме оригінальна шапка профілю в кондитерській ніші:

Насамперед, вона має бути апетитною. Для цього рекомендується використовувати яскравий аватар і додати солодкі смайли до біо.

В описі можна вказати вагу тортів, а також можливість доставки в місті чи області. Описати, чому клієнтам варто вибрати саме цього кондитера, та які бонуси/подарунки можна отримати за купівлю тортів.

В імені краще використовувати слова «кондитер» або «торти», а також назву міста. Не забудьте включити посилання на месенджери та контактні дані.

Оформити Highlights слід яскраво та апетитно. Рекомендується розмістити тут відгуки, прайс-лист та приклади робіт. Розділити на окремі блоки залежно від виду випічки, що пропонується: торти, капкейки, десерти, пряники тощо.

А тепер спробуйте оформити власну шапку, ґрунтуючись на своєму бізнесі та послугах, які ви пропонуєте. А якщо ви відчуваєте невпевненість у своїх силах або не хочете витрачати на цей час, завжди можете звернутися до фахівців студії WeLoveSmm. Допоможемо оформити шапку профілю для будь-якої соціальної мережі якісно та без банальностей. Ваш обліковий запис у надійних руках!

Зв’яжіться з нами у месенджерах або по телефону для початку співпраці.

Поширені запитання

Шапка профілю в соціальних мережах — це верхня частина сторінки користувача, яка містить інформацію про нього та його обліковий запис. Вона зазвичай включає фото профілю, ім’я користувача, коротку біографію або опис, а також посилання на інші соціальні мережі або веб-сайти.

Шапка – важливий елемент, що допомагає привернути увагу користувачів та уявити себе чи свій бренд. Оформлення шапки профілю має бути привабливим, інформативним та відповідати стилю та цілям акаунта.

Зверніть увагу, що кожна соціальна мережа має свої унікальні налаштування та інтерфейс, тому розміщення та особливості заповнення шапки профілю можуть трохи відрізнятися залежно від платформи.

У Тікток шапка профілю – це верхня частина сторінки, яка включає обкладинку, аватар і деяку інформацію про вас. Вона є першим візуальним елементом, з яким стикаються користувачі під час відвідин вашого облікового запису.

Обкладинка профілю ТікТок — це зображення або відео, яке відображається у верхній частині вашої сторінки. Може бути статичною картинкою або динамічним відеороликом, що служить для привернення уваги та виділення вашого профілю серед інших.

Часто в обкладинці відображаються найкращі роботи, цікаві моменти або деякі ключові аспекти контенту.

Аватар – це маленьке зображення, яке знаходиться поряд з вашим ім’ям в ТікТок. Зазвичай має круглу форму та невеликий розмір.

Важливо створити привабливу шапку профілю, що запам’ятовується, в ТікТок. Вона може бути ключовим фактором при прийнятті рішення, чи варто підписуватися на ваш профіль чи ні.

Це верхня частина сторінки, де розміщено ім’я користувача, фото профілю, опис та посилання на інші соціальні мережі або веб-сайти. Вона є однією з найважливіших частин профілю, тому що впливає на перше враження про ваш бренд. Шапка профілю має бути привабливою, інформативною, відображати вашу унікальність та інтереси.

Для експертів і тих, хто хоче заробляти на своєму обліковому записі в Інстаграм чи інших соцмережах, грамотно оформлена шапка — особливо важлива. Вона допомагає підкреслити експертність та професіоналізм, а також викликати довіру у користувачів.

Загалом, шапка профілю – це потужний інструмент, який допомагає одразу ж привернути увагу та зацікавити користувачів. Тому її оформлення має бути ретельно продуманим.

 1. Обкладинка: привабливе зображення або якісна фотографія, що відображається над ім’ям та біографією та передає унікальний стиль вашого бренду.
 2. Ім’я: назва компанії, щоб користувачі могли легко ідентифікувати вас. 
 3. Біографія: короткий опис вашої діяльності або відомості про контент, який ви пропонуєте.
 4. Контактні дані: вказати посилання на ваші месенджери, контакти або веб-сайт, щоб користувачі могли зв’язатися з вами або отримати додаткову інформацію. 
 5. Посилання на інші соціальні мережі: якщо ви присутня на інших платформах, додайте посилання на них для надання аудиторії докладної інформації про себе.

Ні, в шапці профілю в Інстаграмі не можна написати великий текст через обмеження платформи. Зазвичай у полі «Про себе» можна використовувати до 150 символів, що вимагає від вас лаконічності та стислості при поданні інформації про свій бренд.

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання