WE❤️️SMM —
SMM-АГЕНЦІЯ

Ефективне ведення соцмереж під ключ. Просування комерційних сторінок у соціальних мережах. Збільшуємо продажі за допомогою SMM, правильної реклами та соковитого пакування вашого бізнесу.
Хто ми?

WeLoveSmm — професійне міні smm-агентство

image
image
image

Ведемо не більше 10 проєктів, що дає змогу максимально заглибитися в проєкт і дати 100% результат клієнту. 

Гарантоване збільшення кількості клієнтів та їхньої лояльності за рахунок послуг комплексного просування в соціальних мережах.

Потрапляємо в саме серце вашої цільової аудиторії.

Кейси

SMM послуги під ключ

image
image
image

Запитання клієнтів

SMM (СММ) агентство – компанія, спеціалізація якої лежить у сфері послуг із просування бренду, продукту або послуги в соціальних мережах. Це піарник у соціальних мережах, який бере на себе зобов’язання зі створення, наповнення, ведення та розвитку спільноти вашого бізнесу. 

Упродовж усього періоду роботи з агентством з вами працюватиме персональний акаунт-менеджер (його роль збігається з роллю акаунта у звичайних рекламних агентствах). Це ваша контактна особа, яка передає зворотний зв’язок і вловлює ваше невдоволення, перетворює затверджені ідеї на кошториси та бюджети, а після старту роботи – затверджує з вами поточні рішення, контролює проєкт за KPI і термінами. У виробничому процесі до його команди приєднуються дизайнер, копірайтер, редактор, фотограф, а за потреби роботи з відео – сценарист й оператор.

SMM (СММ) фахівець займається просуванням бренду, компанії, заходу в соціальних мережах. Таке просування підходить будь-якому бізнесу, оскільки будь-які цільові аудиторії проводять у них більшу частину дня. У широкому розумінні СММник повинен вибудувати комунікацію бренду з потенційними клієнтами і формувати позитивний імідж. 

SMM (Social Media Marketing) — маркетинг у соціальних медіа – це просування товарів і послуг у соціальних мережах, які сприймаються маркетингом, як соціальні медіа.

SMM просування — це:

 • Впізнаваність. Формування іміджу Вашої компанії, продукту або окремо взятої особистості.
 • Клієнти. Пошук цільової та платоспроможної аудиторії.
 • Реклама. Просування Ваших товарів і послуг або особистого бренду.
 • Взаємодія. Спілкування та обмін думками зі споживачами.
 • Продажі. Створення додаткових каналів продажів.

Повний комплекс SMM послуг — це:

 1. Аудит. Детально вивчаємо продукт. Робимо аналіз конкурентів. Проводимо дослідження аудиторії та її потреб.
 2. SMM-стратегія. Створення стратегії просування. Прогноз вартості заявок, визначення KPI та бюджету.
 3. Дизайн і оформлення. Брендуємо сторінки в соц. мережах. Дизайн постів і рекламних оголошень. У процесі бере участь smm-фахівець, дизайнер і project-менеджер.
 4. Контент. Наповнюємо сторінку цікавим контентом, що продає. Проводимо фото, відеозйомку. Пишемо. У процесі бере участь smm-фахівець, дизайнер, фотограф, копірайтер і project-менеджер.
 5. Ведення. Адміністрування сторінки: робота за контент-планом, видалення спаму, відповіді на коментарі. У процесі бере участь smm-фахівець і project-менеджер.
 6. Реклама. Налаштування таргетованої реклами. Реклама через блогерів. Налаштування пікселів, наскрізної аналітики. У процесі бере участь таргетолог і project-менеджер.

Ви можете замовити як повний комплекс SMM послуг під ключ, так і окремо кожну, залежно від завдання.

Вартість SMM-просування залежить від кількості витрачених годин фахівця на проєкт, рекламних засобів для досягнення поставленого результату та обсягу необхідної пророблюваної роботи на день.

Термін досягнення результату залежить виключно від цілей, які Ви ставите перед нами, бюджетів, які Ви готові виділяти, і від поточних реалій вашої спільноти. 

У середньому, будь-який взятий у роботу акаунт отримує перші результати протягом місяця.

Результатом вважається зростання загальної кількості передплатників, а разом з цим і підвищення соціальних реакцій – лайки, репости, коментарі, які показують інтерес до вашої продукції або послуг (питання про ціну, можливості доставки в інші міста, наявність того чи іншого товару, його розмірів, ваше фактичне місце розташування і так далі). У разі надання послуг все приблизно так само.

Категорично ні!

Це обґрунтовано тим, що Вам необхідна не кількість передплатників, щоб когось обігнати або перед ким-небудь похвалитися, а реальні люди, які в процесі будуть зацікавлені вашими товарами (послугами). “Мертві” акаунти створюють тільки видимість на нетривалий час, яка надалі приносить тільки незручності. Такі акаунти Instagram блокує, після чого “мертві” передплатники списуються, а сам акаунт уже не підлягатиме відновленню. 

SMM підходить для будь-якого бізнесу, де є візуальний товар або послуга 

Для початку, заповнюйте будь-яку форму на сайті і, якщо у вас уже створена сторінка Фейсбук, акаунт в Інсті або канал на Ютуб, надсилайте нам посилання для первинної оцінки. 

Далі можемо провести безкоштовну консультацію і познайомитися один з одним ближче. Це швидкий діалог близько 1 години, на якому ми знайдемо слабкі місця у вашому акаунті й озвучимо рішення, які зможуть допомогти підвищити його ефективність.

Робимо повний аналіз бізнесу та конкурентів. Виявляємо помилки в стратегії та позиціонуванні на ринку. Складаємо план тактичних дій.

Грамотно заповнений БРІФ і наявність бюджету на SMM. А далі просто дотримуватися рекомендацій і бути готовим відповідати на запити потенційних клієнтів із соціальних мереж.

Прораховуємо вартість залежно від поставлених завдань, розміру бізнесу, регіону просування, цільової аудиторії та конкуренції в ніші.

Ведемо повну прозору звітність щодо витрат і досягнутих результатів. Від клієнта очікуємо активної взаємодії та сприяння в роботі.

Замовити дзвінок

Замовте зворотний дзвінок.

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання

  Давайте співпрацювати

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами використання